Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021883/0004

Valerio Adami *

Valerio Adami * - Umění a starožitnosti

(Bologna 1935 geb.), "Nachtspaziergang", signiert "Adami", Lithographie in Farbe, Nr. 148 von 700 nummerierten Exemplaren, 47,5 x 36 cm, verglast, gerahmt

26.08.2019 - 10:18

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Valerio Adami *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 26.08.2019 - 10:18
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 16.08. - 26.08.2019