Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034747/0045

Wolfgang Hutter *

(Wien 1928-2014) Schmetterling und Pflanzen, 1953, unsigniert, Radierung, unnummerierte Auflage von ca. 200 Abzügen, Plattengröße ca. 11,5 x 34 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Vgl. O. Breiche, W. Hutter, Verlag Jugend & Volk, Wien-München 1969, Abb. X, S. 192

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

14.07.2017 - 14:29

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Wolfgang Hutter *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrazy
Datum: 14.07.2017 - 14:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.07. - 14.07.2017