Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037773/0008

Erich Kubierschky

(Frankenstein 1854-1944 München) Abendstimmung am Weiher (Flensburger Förde?), signiert und datiert unten links: E. Kubierschky 1917, Öl auf Presskarton, ca. 14 x 24 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

29.08.2019 - 15:23

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Erich Kubierschky

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 29.08.2019 - 15:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.08. - 29.08.2019