Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037803/0001

Vincenzo Cacace *

(Nusco, Italien 1949 geb.) Ewige Gedanken, signiert und datiert unten rechts: Vincenzo Cacace 1984, rückseitig beschriftet, signiert und datiert, Öl auf Leinwand, ca. 100 x 70 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

29.08.2019 - 15:33

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Vincenzo Cacace *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 29.08.2019 - 15:33
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.08. - 29.08.2019