Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037766/0002

Alois Zabelitzky *

(Wien 1883-1962) Rosenstillleben, signiert unten rechts: A. Zabelitzky, datiert: 1938, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

29.08.2019 - 15:34

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Alois Zabelitzky *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 29.08.2019 - 15:34
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.08. - 29.08.2019