Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037618/0003

Wolfgang Schönthal *

(Wien 1905-1963) Dorfstraße bzw. Wiener Bezirksstraße, signiert unten rechts: W. Schönthal, rückseitig: Dreiviertelporträt eines Mädchens, Öl auf Leinwand, ca. 55 x 68 cm, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

29.08.2019 - 15:40

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Wolfgang Schönthal *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 29.08.2019 - 15:40
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.08. - 29.08.2019