Čís. položky 094-064972/0000

Eva Meloun *

(Wien 1942 geb.) Fest der Falter, signiert: Meloun, Gouache-Mischtechnik auf Papier, PassepartoutAusschnitt ca. 30 x 25,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

03.09.2019 - 15:05

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Eva Meloun *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 03.09.2019 - 15:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online