Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Teichlandschaft, signiert: E Balluf, datiert: (19)84, Aquarell und Deckweiß auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 20x 33,5 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.09.2019 - 15:08
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 03.09.2019 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 85,-