Čís. položky 094-064907/0000

Nach Alfred Roloff *

(Lassan 1879-1951 Rade) Rasende Pferde, bezeichnet: A. Roloff 1879, Öl auf Malkarton, ca. 46 x 62 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

03.09.2019 - 15:16

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Nach Alfred Roloff *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 03.09.2019 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online