Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 152

Jakob Emanuel Gaisser

(Augsburg 1825-1899 Munich)
Cheerful Revellers, signed E. J. Gaisser, oil on panel, 25.5 x 20 cm, framed, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.09.2019 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.000,-

Jakob Emanuel Gaisser

(Augsburg 1825-1899 Munich)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle d. 19. Jh.
Datum: 18.09.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.09. - 18.09.2019