Brillantsolitär ca. 0,60 ct
Weißgold 585, Altschliffbrillant, RW 62, 12,6 gøg13
05.09.2019 - 11:01
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Brillantsolitär ca. 0,60 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 05.09.2019 - 11:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.08. - 05.09.2019 |