Čís. položky 138-068387/0003

Johann Georg Seitz zugeschrieben/attributed

(1810-1870) Obststillleben, Öl auf Leinwand, 55 x 67 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

27.08.2019 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 27.08.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.08. - 27.08.2019