Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-057185/0003

Giovanni Bartolena

Giovanni Bartolena - Obrazy

(Livorno 1866-1942) "Il carro rosso", rückseitig betitelt, signiert Giov. Bartolena, rückseitig Etikett Galleria Casali, Lucca, Öl auf Karton, 29 x 60 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

12.07.2017 - 17:16

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Giovanni Bartolena

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy - Asta di fine della stagione
Datum: 12.07.2017 - 17:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.07. - 12.07.2017