Čís. položky 138-067368/0001

Künstler um 1825

Spielende Kinder am Brunnen, Öl auf Leinwand, 46,5 x 38 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.08.2019 - 10:44

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Künstler um 1825

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 27.08.2019 - 10:44
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.08. - 27.08.2019