Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069099/0001

F. O. Knapp *

(Maler des 20. Jahrhunderts) Blumenstillleben, signiert F. O. Knapp, Öl auf Leinwand, 75x 55 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

27.08.2019 - 11:18

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

F. O. Knapp *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 27.08.2019 - 11:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.08. - 27.08.2019