Čís. položky 093-074023/0000

Franz Zeleznik *

(Pirna/Slowenien 20. Jhdt.) "Die Hexe", signiert, datiert 89, Mischtechnik auf Karton, 68 x 53 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

04.09.2019 - 10:23

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Franz Zeleznik *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 04.09.2019 - 10:23
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online