Čís. položky 193-016130/0011

Heinz Möseneder *

(Rohrbach 1946 geb.) Lithografie, "Crescendo aus dem Chaos kommend", signiert Heinz Möseneder, datiert 78, die Nr.3/20, Blattgröße 66 x 50 cm, ohne Rahmen, partiell fleckig, Knickstellen an den Rändern

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

04.09.2019 - 10:41

Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Heinz Möseneder *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 04.09.2019 - 10:41
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online