Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Farbradierung, signiert Ernst Fuchs, die Nr.167/200, 39,5 x 29 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.09.2019 - 10:51
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.09.2019 - 10:51 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-