Čís. položky 193-016138/0023

L. Steurer

"Landschaft mit schneebedeckten Häusern", signiert Steurer, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 40 x 54 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

04.09.2019 - 10:57

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

L. Steurer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 04.09.2019 - 10:57
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online