Čís. položky 139-103269/0037

3 Mickey Mouse Streuer,

Porzellan, tlw. schwarz staffiert, Höhe 6,5 cm, tlw. minimal best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

28.08.2019 - 15:08

Vyvolávací cena:

3 Mickey Mouse Streuer,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 28.08.2019 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.08. - 28.08.2019