Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062106/0001

Künstler 19. Jhdt.

Madonna mit Kind, Öl auf Leinwand, 33 x 25 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

12.07.2017 - 17:29

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder - Saisonabschluss-Auktion
Datum: 12.07.2017 - 17:29
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.07. - 12.07.2017