Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068806/0004

Arthur Heyer

Arthur Heyer - Obrazy

(Haarhausen 1872-1931 Budapest) Zwei weiße Katzen und ein Marienkäfer, signiert Heyer A,Öl auf Leinwand, 48 x 68 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.09.2019 - 15:04

Dosažená cena: **
EUR 1.930,-
Cena:
EUR 1.930,-

Arthur Heyer

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 26.09.2019 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online