Čís. položky 138-065926/0001

Adolf Humborg

Adolf Humborg - Obrazy

(Oravita 1847-1921 Wien) Die kleinen Hirten, signiert, bezeichnet A. Humborg München,Öl auf Holz, 51,5 x 41 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.09.2019 - 15:07

Cena:

Adolf Humborg

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 26.09.2019 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online