Čís. položky 138-067205/0008

Alfieri, Italien um 1850

Rast der Jäger, signiert (im Hundehalsband) Alfieri, Öl auf Leinwand, 94 x 73,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.09.2019 - 15:00

Cena:
EUR 2.070,-

Alfieri, Italien um 1850

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 26.09.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online