Čís. položky 043-066559/0000

gestempelt - Österr. Nr. 23 violett,

rechts lupen- sonst engvollbis vollrandig, Patina, mit Foto-Befund Dr. Ferchenbauer ANK 500,-

Expert: Erich Kosicek Erich Kosicek
+43-1-515 60-295

stamps@dorotheum.at

30.09.2019 - 16:07

Cena:
EUR 199,-

+43-1-515 60-295

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Známky
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 30.09.2019 - 16:07
Místo konání aukce: Abteilung für Briefmarken, Münzen und Orden, Dorotheergasse 20
Prohlídka: MO-FR 10.00-18.00 Uhr, Dorotheergasse 20