Čís. položky 138-065247/0002

Jacob Conrad Bodemer

Jacob Conrad Bodemer - Obrazy

(Nöttigen 1777-1824) Bildnis des Wenzel Anton Fürst von Kaunitz-Rietberg im Vliesornat, signiert und datiert J. C. Bodemer 1821, Emailminiatur, 15 x 13 cm, oval, beschädigt (Sprünge), (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

10.09.2019 - 10:01

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Jacob Conrad Bodemer

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.09.2019 - 10:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online