Čís. položky 138-067603/0006

Edmund Mahlknecht Umkreis/circle (1820-1903)

Kühe auf der Alm, Öl auf Leinwand, 53 x 68 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

10.09.2019 - 10:05

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 10.09.2019 - 10:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online