Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068106/0002

W. F. Beurlin, 19. Jahrhundert

Auf der Küstenstraße bei Triest, signiert, datiert W. F. Beurlin 1875, rückseitig altes Etikett betitelt "W. F. Beurlin, Trieste Strada Goriciana", Öl auf Leinwand, 28 x 47 cm, gerahmt, beschädigt, löchrig, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

10.09.2019 - 10:06

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 10.09.2019 - 10:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online