Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068386/0004

Wenzel Hermann Wendlberger

(München 1882-1945) Hortensien, signiert WH Wendlberger, Öl auf Holz, 41 x 35,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

10.09.2019 - 10:09

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Wenzel Hermann Wendlberger

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 10.09.2019 - 10:09
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online