Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068456/0004

Künstler um 1900

Uhrenstillleben, unleserlich signiert .... Willim, Öl auf Holz, 34 x 25,5 cm, Sprung, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

10.09.2019 - 10:12

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 10.09.2019 - 10:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online