Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 039-142729/0000

Vier Hanteln aus Holz

19. Jh., zwei Pärchen, eines signiert "GAMAGE HOLBORN". Länge ca. 17 und 18 cm.

Expert: Simon Weber-Unger Simon Weber-Unger
+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

03.09.2019 - 15:09

Vyvolávací cena:

Vier Hanteln aus Holz

+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 03.09.2019 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online