Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036759/0074

Uhl Josef

(New York 1877-1945 Bergen im Chiemgau) Der Heuschreck, Blattgröße ca. 45 x 35 cm; Willy Jaeckel (1888-1944) ca. 39 x 28 cm; Alois Kolb (1875-1942) ca. 34,5 x 53 cm; gesamt 8 Grafiken, alle Radierungen signiert, teilweise Lichtrand, Lagerschäden, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

10.09.2019 - 10:05

Vyvolávací cena:

Uhl Josef

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.09.2019 - 10:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online