Čís. položky 194-024082/0013

Geflügelter Englskopf, Klaus Verra, Osttirol, 20. Jahrhundert

Geflügelter Englskopf, Klaus Verra, Osttirol, 20. Jahrhundert - Umění a starožitnosti

Holz vollplastisch geschnitzt, Inkarnat- und Blattgoldfassung, Höhe ca. 13 cm, kleine Fassungs-Fehlstellen; zuzüglich: Wandapplike, Holz geschnitzt, blattvergoldet, mit Dorn für Kerze, Länge ca. 13 cm (2)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

10.09.2019 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.09.2019 - 15:24
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.