Čís. položky 196-014667/0015

Marc Chagall*

Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence "Straßenmusikanten", Lithographie, ca. 32 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

18.09.2019 - 14:38

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Marc Chagall*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 18.09.2019 - 14:38
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online