Čís. položky 110-021464/0025

Rudolf Ullik *

(Österreich 1900-1996), betitelt "Tulbing, zu ? verkauft", signiert "R. Ullik", Aquarell auf Papier, ca. 30 x 45 cm, verglast gerahmt

09.09.2019 - 10:16

Vyvolávací cena:

Rudolf Ullik *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.09.2019 - 10:16
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 29.08.- 09.09.2019