Čís. položky 191-023489/0003

Brunhilde Stübinger-Kochauf

Brunhilde Stübinger-Kochauf - Umění, starožitnosti, šperky

(Cattaro/Dalmatien 1912-2006 Anger, Besuch der Landeskunstschule Graz) "Hagebutte", handsigniert B. Stübinger-K, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 34 x 28 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

16.09.2019 - 14:47

Vyvolávací cena:

Brunhilde Stübinger-Kochauf

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 16.09.2019 - 14:47
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online