Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140-037743/0006

Runde Terracotta-Relieftafel,

20. Jh., profilierter Rahmen mit Seitenporträt eines römischen Feldherrn, Dm. ca. 54 cm, am Rand bestoßen

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

03.07.2017 - 15:19

Vyvolávací cena:

Runde Terracotta-Relieftafel,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Zahradní nábytek a ozdoby
Datum: 03.07.2017 - 15:19
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.06. - 03.07.2017