Čís. položky 140-037760/0011

Rechteckiger Gartentisch,

Rechteckiger Gartentisch, - Zahradní nábytek a ozdoby

spätes 19./frühes 20. Jh., Gusseisengestell mit Stegverbindung, grün lackiert, bezeichnet "DELPECH TOULOUSE", ergänzte Sandsteinplatte, ca. 69 x 103 x 51 cm, Alters-, Witterungs- und Rostspuren.

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

03.07.2017 - 15:29

Vyvolávací cena:

Rechteckiger Gartentisch,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Zahradní nábytek a ozdoby
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.07.2017 - 15:29
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.06. - 03.07.2017