Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034632/0071

Vasenförmiger Zinnbehälter, 19. Jhdt.?

seitliche Handhaben, Höhe ca. 25 cm, Gebrauchsspuren

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

12.09.2019 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 12.09.2019 - 15:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.09. - 12.09.2019