Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038068/0001

nach Andy Warhol

nach Andy Warhol - Klenoty, umění a starožitnosti

(1928-1987) Sam, aquarellierte Serigrafie auf beigem Papier, später beschriftet, ca. 27,5 x 21 cm, Passep., verglast, gerahmt

12.09.2019 - 15:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

nach Andy Warhol

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 12.09.2019 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.09. - 12.09.2019