Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037610/0002

Toni (Anton) Kirchmayr (Kirchmeyer) *

(Schwaz i. Tirol 1887-1965 Innsbruck) Schwester Hedwig im Grafengarten, signiert und datiert: Toni Kirchmeyr 1907, Öl auf Leinwand, auf Hartfaser doubliert, ca. 48,5 x 28,5 cm, Falt- und Farbfehlstellen, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.09.2019 - 15:37

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 12.09.2019 - 15:37
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.09. - 12.09.2019