Čís. položky 195-037762/0019

Emil Orlik

(Prag 1870-1932 Berlin) Profilporträt, mit Bleistift signiert unten rechts: Emil Orlik, Lithografie, ca. 28 x 22 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

17.09.2019 - 10:05

Vyvolávací cena:

Emil Orlik

+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 17.09.2019 - 10:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online