Čís. položky 195-037432/0015

Karl Schnetzinger *

(Tamsweg, Salzburg 1956 geb.) Ohne Titel, signiert und datiert unten rechts: Schnetzinger (19)86, schwarze Kreide auf Papier, Blattgröße ca. 50 x 35 cm, Knickspuren

17.09.2019 - 10:23

Vyvolávací cena:

Karl Schnetzinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 17.09.2019 - 10:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online