Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-047342/0011

Diamant Imitationsstein Ring

Platin 950, Altschliffdiamanten zus. ca. 1 ct, synthetische Rubine, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 5,6 g, RW 54øx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

20.09.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.664,-
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Diamant Imitationsstein Ring

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 20.09.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.09. - 19.09.2019