Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-041542/0016

Altschliffbrillant Solitärbrosche ca. 0,30 ct

Gold 585, tlw. feingoldfärbig, Arbeit um 1900, 4,8 g, Umarbeitung øx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

20.07.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Výtečný klenoty
Datum: 20.07.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.06. - 19.07.2017