Čís. položky 091-115893/0000

2 Deckeldosen, 1 Tischfeuerzeug

aus englischem Harsteinzeug, Marke Wedgewood, hellblau, mit ornamentalem und figuralem Dekor, am Boden gemarkt und nummeriert, Altersspuren STARK REDUZIERTER RUFPREIS

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

23.09.2019 - 14:01

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 23.09.2019 - 14:01
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.