Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-010728/0012

Diamantbrosche zus. ca.1,70 ct

Gold 585, zwei Altschliffbrillanten zus. ca. 1,45 ct sowie kleinere Altschliffdiamanten zus. ca. 0,25 ct, in Platinfassungen, 4,6 g, Arbeit 1. Drittel des 20. Jh., øx

Expert: David Drexel David Drexel
+43-512-570 447

david.drexel@dorotheum.at

20.07.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-

+43-512-570 447

david.drexel@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Výtečný klenoty
Datum: 20.07.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.06. - 19.07.2017