Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0059 -

F. P. Fink

(Österreich, Mitte 20. Jahrhundert) Salzburg-Panoramablick von Maria Plain gesehen, signiert unten rechts, Aquarell auf Papier, ca. 25 x 34 cm, Passepartout, cm, verglast, Rahmen mit geringen Abriebstellen (900000365)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

19.09.2019 - 15:13

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

F. P. Fink

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 19.09.2019 - 15:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.09. - 19.09.2019