Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037553/0012

Ludwig Koch

(Wien 1866-1934) Arabischer Reiter, signiert unten rechts: Ludwig Koch, Tusche-Feder auf Papier, ca. 19 x 14 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

19.09.2019 - 15:41

Vyvolávací cena:

Ludwig Koch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 19.09.2019 - 15:41
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.09. - 19.09.2019