Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036882/0021

Anton Ohme *

(Böhmisch Kamnitz 1916-2010 Waldkirchen) zugeschrieben Rittersporn vor dem Haus des Künstlers (rückseitig beschriftet), signiert unten links: A. Ohme, Öl auf Leinwand, ca. 40 x 45 cm, gerahmt

19.09.2019 - 15:41

Vyvolávací cena:

Anton Ohme *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 19.09.2019 - 15:41
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.09. - 19.09.2019